Наша команда

Ігор Кравцов

Керуючий партнер
I.Kravtsov@evris.law
Читати далі

Сергій Бенедисюк

Партнер
Керівник практики корпоративного права та M&A
S.Benedysiuk@evris.law
Читати далі

Сергій Паперник

Партнер
Керівник банківської та фінансової практики і напрямку ФінТех
S.Papernyk@evris.law
Читати далі

Андрій Реун

Партнер
Керівник податкової практики
A.Reun@evris.law
Читати далі

Олександр Молотай

Партнер
Керівник практики інтелектуальної власності
A.Molotai@evris.law
Читати далі

Володимир Носік

Радник з питань аграрного та земельного права
V.Nosik@evris.law
Читати далі

Олександр Кренець

Радник / адвокат
O.Krenets@evris.law
Читати далі

Костянтин Курильченко

Старший юрист
K.Kurylchenko@evris.law
Читати далі

Дмитро Гронь

Старший юрист
D.Gron@evris.law

Анастасія Поппель

Старший юрист
A.Poppel@evris.law
Читати далі

Катерина Бредуляк

Старший юрист
K.Breduliak@evris.law
Читати далі

Сергій Донков

Радник
S.Donkov@evris.law
Читати далі

Кирило Гостєв

Старший юрист
K.Gostiev@evris.law
Читати далі

Максим Заміховський

Старший юрист
M.Zamikhovskiy@evris.law
Читати далі

Любомир Мужик

Старший юрист
L.Muzhyk@evris.law

Ян Ахрамович

Старший юрист / адвокат
Y.Akhramovych@evris.law
Читати далі
ВІДПРАВИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ